Ana Sayfa Manşet 16 Ocak 2013 585 Görüntüleme

DOĞAL BİLEŞENLER

DOĞAL BİLEŞENLER; BİOXCİN BİTKİDERMAN DERMOKİL

Günümüzde birçok ürünün yapay olduğunu biliyoruz. Kimyasal bileşenlerle hazırlanan ürünlerden olabildiğince uzak kalmamız lazımdır. Kozmetik sektöründe de durum çok farklı olmadığı için doğal ürünlere doğru eğim artmaktadır. Bu markalardan en çok tercih edilen modeller hakkında kısa bilgilendirmeler yapalım.
Bioxcin markası şampuanları ile ünlüdür. Sağlığını kaybeden saçlara canlılık ve parlaklık verir. Düzenli kullanımlarda etkisini çok hızlı gösterir. Bu markanın ürünlerini takım olarak kullandığınızda saçınızdaki farkı hemen anlarsınız. Bioxcin genesis şampuanla yıkayıp daha sonra genesis femino saç kremini kullanarak saçlarınızın sağlığına kavuşmasına olanak tanırsınız. İhtiyacınıza göre damla şeklinde olan vitamin mineral katkılı ürünü de saçınıza masaj yaparak 1 dakika boyunca yedirebilirsiniz. Durulamaya gerek yoktur.
Bitkiderman markasının ürünleri bitkisel içerikli olup şifalı bitkilerden üretilir. Hijyenik ve dermatolojik olarak testleri yapılan bitki derman 50 yıldan fazladır piyasada yer almaktadır. Ürünleri arasında saç bakım cilt bakım akne ve tüy giderici vardır. Ürünlerinde saç bakım ürünleri çok talep görmektedir. Saçın sağlığına kavuşmasında önemli rol oynar. İçerisindeki şifalı bitkiler sayesinde saçtaki gözenekleri açar ve saçın nefes almasını sağlar.
Dermokil markası killerden üretilmiş ve ar-ge çalışmaları yapılarak piyasaya sürülmüştür. Cilt bakım ürünleri erkek bakım ürünleri antiaging ürünleri el vücut bakım ürünleri saç bakım ürünleri mevcuttur. Cildi ölü hücrelerden arındırarak temiz ve parlak bir cilde sahip olmanızı sağlar. Dermokil ürünleri saç derisinde de gözenekleri açarak mineral desteği ile saçı sağlığına kavuşturur

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Tema Tasarım | Osgaka.com