Ana Sayfa Manşet 16 Ocak 2013 477 Görüntüleme

EŞARPLAR

ŞIKLIK DETAYI EŞARPLAR

Eşarp sektörünün önde gelen firmalarından Pierre Cardin Eşarp hazırladığı birbirinden şık tasarımlarıyla vitrinlerdeki yerini çoktan aldı. Bu koleksiyon içinde yer alan her eşarp farklı desen ve baskı uygulamasıyla şıklığı yakalamak isteyen bayanların en güzel aksesuarları olmaya devam ediyor.
Günlük giyim stilleri arasında da sıklıkla kullanılan Pierre Cardin Eşarp modern çizgileri ve yarattıkları renk cümbüşü ile her zaman tüketiciye ulaşmayı başarıyorlar. Hedef kitleleri bayan olan sektör üreticileri profesyonel ekipleri sayesinde modayı yakalıyorlar. Bu sektörde faaliyet gösteren ve tüketicinin rağbet gösterdiği bir diğer üretici de aker eşarp . Her yıl yeniledikleri çizgileri ile gerek tesettür giyim piyasasına ve gerekse tüm moda piyasasına hareket getiriyorlar. Firmanın üretimi eşarplar değişik tasarımları ile bayanları cezp etmekle kalmıyor ev dekorasyonunda kullanılır olmalarıyla da tüketiciyi şaşırtıyorlar. Aker Eşarp sektör içindeki yerini her geçen gün daha da kuvvetlendiriyor. Bu başarı elbette tesadüf değil titiz bir çalışma profesyonel bir ekip sayesinde vitrine konan eşarplar finalde tüketiciden beklediği ilgili görüyor.
Günlük giyim alışkanlıklarımız arasına girmeyi başaran eşarplar boyunda şal olarak pantolon ve eteklerde kemer olarak omuza atılarak saçları örtmek maksadıyla kullanılarak çok amaçlı kullanım özelliğine de sahiptirler. Spor giyim stilleri uygulanırken tercih edilen aksesuarlar arasına da girmeyi başarmışlardır. Sektör üreticisi firmaların yakaladığı başarı aslında en fazla tüketiciye yarıyor. Çünkü rekabetin yarattığı çekişme iyi sonuçlar ortaya çıkmasına neden oluyor ve bu da müşteriye pozitif olarak dönüyor. Daha çok kalite daha çok çeşit ve daha uygun fiyatlar.

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Tema Tasarım | Osgaka.com